تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2334تاریخ ثبت : 1395/5/10 11:22:03
با این وضعیت باید حواثمان به آش خودمان باشد! انتقاد جدی عضو شورای شهر بوشهر به تیمداری شهرداری:

با این وضعیت باید حواثمان به آش خودمان باشد!

بُنا: عضو شورای شهر بوشهر گفت: حرف بنده از روز اول این بود که شهرداری و شورای شهر نباید تیم‌داری ‌می‌کردند تا فرصتی باشد که به سایر تیم‌ها از بودجه موجود کمک کنیم.

به گزارش " بُنا"؛ غلامرضا قادریان در نشست بررسی مشکلات تیم‌های فوتبال بوشهر که در لیگ کشوری حضور دارند، خواستار حمایت همه ادارات و ارگان‌ها از ورزش استان شد.

 وی افزود: با توجه به محدودیت بودجه شهرداری، قرار بود به همه تیم‌ها کمک کنیم ولی امروز ما صاحب تیم شاهین شهرداری شده‌ایم و به نوعی آشپز هستیم؛ پس طبیعی است که بیشتر حواثمان به آش خودمان باشد و تیمی که مالکش هستیم مورد توجه باشد، ولی حرف بنده از روز اول این بود که نباید تیم‌داری ‌می‌کردیم تا فرصتی باشد که به سایر تیم‌ها از بودجه موجود کمک کنیم ولی حالا شهرداری مالک تیم شاهین شهرداری است و اولویت اول هم حمایت از آن تیم است اما در حد توان باید به تیم ایرانجوان نیز کمک شود.

وی تصریح کرد: همه ادارات و دستگاه‌های استان بودجه ورزشی دارند درخواست داریم مدیرت ارشد استان یک هماهنگی انجام دهد تا این مبالغ به صورت ساماندهی شده در حمایت از ورزش استان هزینه شود.

فوتبال بوشهر مدتهاست از قافله فوتبال کشور عقب افتاده است

عضو دیگر شورای شهر بوشهر هم گفت: دو تیم شاهین بوشهر و تراکتورسازی با هم به لیگ برتر صعود کردند اما امروز شاهین در چه جایگاهی قرار دارد و تراکتورسازی کجاست.

علی اکبر شمسا افزود: فوتبال بوشهر مدت‌هاست از قافله فوتبال کشور عقب افتاده است و باید کارشناسی شود که چرا فوتبال ما به این وضعیت دچار شده است آیا مشکل فوتبال ما کمبود بازیکن است یا مدیریتی است در حالی که ما شاهدیم تعداد زیادی از بازیکنان بوشهری در تیم‌های لیگ برتری و لیگ دسته یک  کشور بازی می‌کنند و این نشان می‌دهد که ما استعدادهای بسیار خوبی داریم اگر به آنها توجه شود مطمئنا حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.

وی اظهار داشت: معتقدم نه به اندازه شاهین که مالکیتش در اختیار شهرداری است، ولی باید به نوعی ایرانجوان که نماینده بوشهر در لیگ آزادگان است کمک شود، البته به عنوان نماینده مردم امسال با جدیت بیشتری روی هزینه‌ها و عملکرد تیم شاهین شهرداری نظارت خواهیم کرد.

شمسا اضافه کرد: چرا ادارات و ارگان‌هایی مثل گمرک، بندر، نیروگاه  اتمی و پارس شمالی نباید در راستای مسؤولیت اجتماعی خود از ورزش استان حمایت کنند، انتظار داریم استاندار یک رایزنی با تمامی ارگان‌ها و ادارات داشته باش وعلاوه بر شاهین و ایرانجوان تیم‌های پرسپولیس گناوه، پرسپولیس برازجان نیز دیده شوند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت