تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 2205تاریخ ثبت : 1395/4/23 08:04:32
رویکردها سازمان تأمین اجتماعی استان بوشهر تغییر کرد/ تشریح وضعیت بیمه خبرنگاران خسروانی در جمع خبرنگاران:

رویکردها سازمان تأمین اجتماعی استان بوشهر تغییر کرد/ تشریح وضعیت بیمه خبرنگاران

بُنا: مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: رویکردها را در سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر در راستای رضایتمندی ارباب رجوع، تغییر داده‌ایم.

بُنا: یونس خسروانی عصر سه‌شنبه در نشست با اعضای خانه مطبوعات بوشهر با بیان اینکه تامین امنیت و رفاه اجتماعی از اهداف اصلی این سازمان است، اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی در راستای اهداف و رسالت خود، سال گذشته، ۵۷۵ میلیارد تومان در بخش های بیمه و درمان استان هزینه کرد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر اضافه کرد: هرچند در این اداره کل عیب و ایراداتی وجود دارد اما سعی کرده ایم در مدت اخیر، رویکردها را در راستای رضایتمندی ارباب رجوع، تغییر دهیم.

وی با اشاره به اینکه در جلسه اخیر با نماینده ولی فقیه در استان، آیت الله صفایی بوشهری اذعان داشت تامین اجتماعی استان جزو معدود دستگاه هایی است که اخیرا هیچکس از مراجعین به وی از آن گلایه نداشته است، ادامه داد: این موضوع، تا حدودی نشان دهنده رضایت مردم از تغییرات صورت گرفته در سازمان است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر بیان داشت: در راستای تاکید بر رضایتمندی ارباب رجوع، به صورت سرزده، عملکرد شعب استان را رصد می کنیم.

خسروانی ادامه داد: فضای ساختمان شعبه عسلویه با وجود حجم زیاد مراجعات، پاسخگوی نیاز مراجعه کنندگان نبود که در مدت زمان کوتاهی پس از حضور در این مسئولیت، ساختمانی در شأن مردم آن منطقه که پاسخگوی نیاز آنان باشد، در اختیارشان قرار دادیم.

بررسی تمام پرونده‌های مشکل‌دار

وی خاطرنشان کرد: طی شش ماه گذشته، تمامی پرونده های مشکل دار چندساله استان مانند پرونده شرکت صدرا را بررسی کرده ایم بطوری که همه پرونده های سازمان را بسته ایم.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با بیان اینکه نخستین استانی بودیم که تمامی شعب خود را به فیبر نوری مجهز ساختیم، افزود: با اجرای کامل طرح های اس اس ان، ابلاغ الکترونیک و ارسال لیست بیمه های اینترنتی، همه مردم می توانند در هر جای دنیا بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب تامین اجتماعی از خدمات بیمه ای آن بهره مند شوند که این مهم پیامدهای مثبت زیادی خواهد داشت.

خسروانی ادامه داد: طبق قانون، اجازه واگذاری خدمات سازمان به دفاتر پیشخوان دولت را نداریم اما برخی امور مانند صدور و تمدید دفترچه و امثالهم را در سه شهر استان برون سپاری کرده ایم و بر حسن اجرای وظایف توسط آنان هم نظارت کافی صورت می گیرد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر ابراز داشت: خانه مطبوعات استان، برای توزیع آگهی ها، نقشه راهی در اختیار اداره کل قرار دهد تا این سازمان بر همان اساس به توزیع آگهی های مطبوعاتی بین رسانه ها بپردازد.

تشریح وضعیت بیمه خبرنگاران

خسروانی با بیان اینکه تنها شغل خبرنگار به عنوان مصداق شغل سخت و زیان آور محسوب می شود و می توانند از بازنشستگی پس از ۲۰ سال پرداخت حق بیمه استفاده کنند، تاکید کرد: در حال حاضر خبرنگاران رسمی خبرگزاری دولتی ایرنا شامل این طرح نمی شوند.

وی ادامه داد: طبق قانون، فقط رسانه های مکتوب و مجازی محلی و ملی می توانند تا پنج خبرنگار خود را بیمه مشمول کنند و سرپرستی روزنامه های سراسری در استان به دلیل اینکه مراکز خدماتی محسوب می شوند، مشمول استفاده از این طرح نیستند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر تصریح کرد: هدف ما رضایتمندی مردم است و تغییرات صورت گرفته در رویکردها هم بر همین اساس انجام شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت