تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 1986تاریخ ثبت : 1395/3/25 08:44:30
جزئیات افزایش حقوق ۲۰ هزار مستمری‌بگیر تامین اجتماعی بوشهر مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر تشریح کرد:

جزئیات افزایش حقوق ۲۰ هزار مستمری‌بگیر تامین اجتماعی بوشهر

بُنا: مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به اینکه بیش از ۲۰ هزار مستمری‌ بگیر در استان وجود دارد، جزئیات افزایش حقوق مستمری بگیران این سازمان را تشریح کرد.

به گزارش " بُنا"؛ یونس خسروانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: علاوه بر افزایش ۱۴ درصدی دستمزد که از سوی شورای عالی کار و هیات دولت، مصوب شده است، سازمان تامین اجتماعی نیز برای رساندن دستمزد مستمری‌بگیران به مرز ۹ میلیون ریال، تمهیداتی در نظر گرفته است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با تشریح وضعیت افزایش حقوق‌ها افزود: سه دسته مستمری بگیر در سطح استان و کشور وجود دارد که شامل بازمانده، بازنشسته و از کارافتاده می شود.

وی با اشاره به اینکه در استان بوشهر بیش از ۲۰ هزار مستمری بگیر وجود دارد، بیان داشت: مطابق با مصوبات شورای عالی کار و هیات دولت، از تاریخ یکم فروردین ماه سال ۱۳۹۵، هیچ مستمری بگیری ـ به‌جز بازنشستگان شرایط خاص ـ کمتر از ۹ میلیون ریال دستمزد دریافت نخواهد کرد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر ادامه داد: علاوه بر افزایش ۱۴ درصدی که طبق مصوبه شورای عالی کار به دستمزد مستمری بگیران افزوده خواهد شد، مزایایی هم از سوی سازمان تامین اجتماعی برای ایشان در نظر گرفته شده تا از این به بعد میزان دستمزد دریافتی مستمری بگیران، از ۹میلیون ریال به بالا باشد.

خسروانی اظهار داشت: افزایش دستمزد مربوط به خردادماه، در همین ماه صورت می گیرد و افزایش حقوق ماه های اردیبهشت و فروردین نیز به ترتیب همراه با حقوق ماه های تیر و مرداد به حساب مستمری بگیران واریز خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اتحاد خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت