تماس با ما |تبلیغات | پیوندها | آرشیو

امروز: 1397/06/30 برابر با2018-09-21

بُنا: بخشدار ویژه خارگ با اشاره به حادثهسقوط بالگرد در جزیره خارگ که ماه گذشته رخ داد گفت: اجزا و بقایای یافتشده برای شناسایی پزشکی قانونی بوشهر ارسال شده است.

بُنا: فرماندار دیر استان بوشهر گفت: زمین لرزه 3.8 ریشتری شامگاه جمعهدر شهر آبدان این شهرستان خسارت جانی و مالی در بر نداشته است.

بُنا: فرمانده انتظامي استان بوشهر از انهدام يکباند ترانزيت مواد مخدر به استان بوشهر خبر داد و گفت: يکي از اعضاء اين باند با165 کيلوگرم حشيش در محور کنارتخته به دالکي شناسايي و دستگير شد.

بُنا: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری فردیکه در اینترنت برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت می‌کرد خبر داد.

مهدیملاح زاده - بُنا: شهردار بوشهر طی اقدام تحسین برانگیز فردی را که مدتهابا لباسهای پاره و کثیف در خیابانهای شهر بوشهر موجب وحشت شهروندان شدهبود، در کمال احترام و با حفظ شأن راهی شهرش کرد.

بُنا: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، وضعیتآب شرب شهر بوشهر بهبود می‌یابد.

بُنا: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از دستگیری یک هکر حرفه ای در یکی ازجزایر جنوبی کشور خبر داد.

بُنا: شهردار مرکز استان با بیان این مطلبکه برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضراست که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود،خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایهگذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهدکرد.

بُنا: شهردار بوشهر به اشاره به ضرورت بهبود وضعيت مبلمان شهري بازاربوشهر اظهار داشت: ناكارآمد بودن و خمودگي وضعيت ظاهري يكي از مهمترينبازارهاي مركز استان بدون شك تاثير بسيار منفي بر روند رونق بازار بوشهرداشته است.

بُنا: جمع‌آوری سلاح غیرمجاز در وحدتیه منجر به تیراندازی به سویماموران نیروی انتظامی شد و سه مامور در این تیراندازی آسیب دیدند.

صفحه1 از27
کد خبر : 1883تاریخ ثبت : 1395/2/28 08:34:02
کشف گوشت بوفالو از منزل غذافروش بوشهری+تصاویر

کشف گوشت بوفالو از منزل غذافروش بوشهری+تصاویر

بُنا: رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بوشهر با اشاره به کشف 42 قطعه گوشت بوفالو هندی غیرمجاز و 18 مرغ تاریخ مصرف گذشته با شرایط نامناسب بهداشتی گفت: به دنبال گزارش های مردمی نسبت به توزیع محموله های گوشتی مشکوک از منزلی شخصی واقع در یکی از محله ها، با گرفتن مجوز ورود به منزل از مراجع قضایی و با همراهی کلانتری 11 این محموله کشف شد.

به گزارش " بُنا"؛ فرشاد شاهنده در گفتگو با ایرنا تصریح کرد: با ورود به این منزل دو فریزر صندوقی در حیاط آن منزل وجود داشت که گوشت ها و مرغها در آن نگهداری می شد.

 

 

شاهنده اظهار کرد: این خانه در اجاره یکی از غذا فروشی های شهر بوشهر بود که علاوه بر گوشت، سایر مواد غذایی خشک نیز به صورت غیر بهداشتی در آنجا نگهداری و مورد مصرف قرار می گرفت.

رئیس شبکه دامپزشکی بوشهر گفت: در این جریان سه نفر شامل یک نفر مسئول غذا فروشی و دو نفر کارگری که بعنوان ساکن آنجا مشغول کار بودند، دستگیر و تحویل مقام قضایی شد.

 

http://pgnews.ir/uploader/image_fullsize_17a50219-569c-4810-85ff-a75f50e10ae4_6dd13766-21f7-4f92-ab0c-569479652b3f_main-full.jpg

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  بوشهری | 30 ارديبهشت 1395 | ارسال پاسخ
  0
  0
  اعلام این خبر چه فایده ای دارد اگر قصد اطلاع رسانی دارید باید نام و آدرس غذا فروشی را اعلام کنید



  سیم و کابل لیان

  کشاورزی

  غذای گارسون

  با ما در تماس باشید

  عضویت در خبرنامه سایت